RETRY profi machinery s.r.o, Prokofjevova 15, 623 00 Brno

tel. + 420 549 240 113, mobil. + 420 723 625 139

e-mail: retry@retry.cz

www.retry.cz

Strojírenský katalog

Kontakt

O firmě

Ke stažení

Novinky

Akce

 

►Strojírenský katalog ► O firmě

 

O firmě

 

 

 

Firma RETRY profi machinery s. r. o. se od roku 2003 věnuje dodávkám strojů, zařízení, technologií a spotřebního materiálu pro strojírenskou výrobu. Tyto webové stránky představují sortimentu nabídky naší společnosti. V sortimentu máme pouze PROFI stroje a zařízení.

 

Ceny:

V průběhu roku se ceny mohou měnit v závislosti změně kurzu koruny, změn cen výrobců atd. jsou uvedeny v Kč bez DPH, EXW sklad Brno, popřípadě EXW výrobce. Ceny strojů jsou uvedeny v základní funkční verzi bez příslušenství. Podrobné prospekty a ceníky ZP Vám rádi zašleme na vyžádání.

 

Objednávka:

V objednávce prosím uveďte název a sídlo firmy, IČO, popř. DIČ, místo dodání zboží, je-li odlišné od sídla firmy, kontaktní osobu, telefon, jméno, podpis zodpovědné osoby za nákup, datum, razítko, specifikaci zboží a způsob dodání. Objednávky zasílejte faxem na číslo telefonu 549 240 113, e-mailem retry@retry.cz , popřípadě poštou.

 

Obal:

Naše firma neúčtuje balné! Výjimkou jsou některé výrobky nad 50 kg, které jsou přepravovány na nevratné europaletě.

 

Platba a dodací podmínky:

- po předchozí dohodě je možné zboží uhradit v hotovosti a vyzvednout přímo v naší prodejně v Brně.

- zboží lze zaslat na dobírku z Brna (PPL, TOPTRANS)

- zboží lze uhradit na základě zálohové faktury a poté doručit na místo určení

 

Přepravné a jeho úhrada:

 Zboží do 50 kg přepravujeme přepravní službou PPL. Cena dopravy je účtována dle ceníku PPL a je uvedena na faktuře společně se zbožím. Zboží nad 50 kg je přepravováno firmou TOPTRANS. Přepravné je kalkulováno dle hmotnosti nebo objemu zboží a dle vzdálenosti dodávky a vybíráno řidičem ihned v hotovosti. Auta firmy TOPTRANS jsou vybavena hydraulickou zdvižnou plošinou a paletovacím vozíkem. Dle předběžné dohody je možný i jiný způsob přepravy.

 

Záruka, záruční a pozáruční servis:

Naše firma má v sortimentu pouze PROFI stroje a zařízení, u kterých je zajištěn záruční a pozáruční servis a dodávky náhradních dílů. Délka záruční lhůty se řídí dle obchodního zákoníku. Tato záruka není poskytována na spotřební materiál. Doba trvání záruční lhůty je vyznačena na záručním listu. Ke každému zboží je dodám dodací list, záruční list, faktura a ke strojům návod k obsluze.

 

 

 

Průmyslové osvětlení

Měřidla, V-bloky, prismata

Svěráky, svěrky, upínky

Chlazení, vedení kapalin

Ostřičky, brusky Kaindl

Ohrotovací stroje

Dílenské lisy

Průmyslové magnety

Nůžky, ohýbačky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2003 – 2017  RETRY profi machinery s.r.o.